shes frigoriferin e zvicrers

Shitet nga: arben 06 Dhj 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet me qmim te lir vetem amoniaku duhet mu mbush
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim