shitet

Shitet nga: rexhepi 23 Jan 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet frizi 200l ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim