u shit.

Shitet nga: Feti 03 Maj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frigoriferin Vitrin,eshte ne gjendje shum te rregullt dhe eshte shum i rujtshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim