u shit flm merrjep

Shitet nga: Astrit 13 Pri 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
u shit flm merrjep
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim