Brenner HANSA HS 5.2 & Rezervar i metalt 3000 L

Shitet nga: Ruzhdi 22 Gsh 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fshesë me korrent
Brenneri (Aparat për djegeje të naftes) HANSA HS 5.2 i vitit 2002 ka fuqi 37-54kW dhe mund ti djeg 3.1-4.5kg/h. Rezervari ka kapacitet prej 3000 litrav.
Rezervari dhe brenneri jan të ri dhe nuk jan perdorur.
Për të shikue duhet te thirrni ne numrin e telefonit: 044 125 771 (Isa Bunjaku)
Për informata rreth rezervarit dhe aparatit për djegje thirrni ne Viber +4179 449 93 65 (Ruzhdi Bunjaku) apo shkruni E-Mail ne ruzhdi@hispeed.ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim