Makin thithse Rainbow

Shitet nga: faton 03 Mar 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Fshesë me korrent
Shes makinen thithse,larse dhe terse Rainbow ne gjendje shum te mir nuk esht perdorur ma shum se dy tri her ka te gjitha paisjet per thithjen e pluhurave larjen dhe terjen e tepijave,perdeve,kervatav etj. Per me shum detaje mund ti shihni fotot por edhe te na kontaktoni ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim