Furrë për pizza

Shitet nga: rexhep 17 Jan 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra per pizza,mund te punoje ne dy menyra,me rryme dhe me gase(pline),gjersia e furres eshte 1.40 metra,ne cmime perfshihet transporti dhe mjetet e furres.Furra eshte ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim