Furrë per pizaa

Shitet nga: rexhep hasani 24 Dhj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra per pizza,ne gjendje shum te mire,punon ne dy menyra:me gaze(pline) dhe me rryme.gjersia e furres eshte 1.4 m,ne çmim perfshihet dhe transporti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim