Furra ne gjendje te mire

Shitet nga: Arben 06 Sht 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet furra 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim