Reshovi me plin tri ploqa

Shitet nga: xxxxxx 14 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet plin reshovi me tri ploqa pak i perdorur por nerregull me crev vetem boc ska nga 80 ne 15ero nga austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim