Shporet

Shitet nga: besart 28 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes shporetet te llojeve t ndryshme te importuar dhe te fabrikuar nga zvicra, model zviceran, te qendrushem dhe thuajse te ri , shum pak te perdorur , qmimi i volitshem.
NDRRIM ME AZGJE VETEM SHESIM,.

bleres serioz,

JU MIRPRESIM, FALEMINDERIT////

contaktoni n tel, ose me email : emiribesart@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim