Shporet elektrik

Shitet nga: Florim 05 Mar 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   140 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti elektrik me pllak ne gjendje shum te mir nga gjermania marka fhilips
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim