Shporet elektrik BOSCH

Shitet nga: anonim 29 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet elektrik me pllak te rrafshet .
Furra del komplet jasht.
Gjendja si ne figure
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim