Shporet ne gjendje te regullt

Shitet nga: ilir 27 Mar 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

108 EUR   120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Ne gjendje te rregull o i ka edhe qynkat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim