Shporet te rrymes qe mutohet kuzhina zvicrres

Shitet nga: Leni 24 Shk 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporeti asht ni gjedje te rregull asht iardhum prej zvicrres bracat ika gjamit per mashum info. Viber +37744771211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim