Shporet

Shitet nga: muhamet 19 Shk 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim