Shport te rrymes per kuzhin

Shitet nga: Leni 17 Jan 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shpreti asht shum imir per kuzhina asht ne gjedje te rregull asht iardhur prej zvicrres per ma shum info +37744771211
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim