Urgjent Shporeti per nxemje 23 kw Centrometal

Shitet nga: Xxxxxxx 23 Tet 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti per nxemje qendrore 23 kw centrometal I kroacis me pump te ujit te montume me qymka ana e djatht i perdort vetem 3 muaj. Te lajmerohen blers serioz 045571390Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim