shes reshovin me plin tri ploqa

Shitet nga: xxxxxxx 18 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes reshovin e perdorur me tri ploqa pa boc eshte nuk eshtre ingjajshem me foto me tri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim