shes reshovin plin me tri ploqa

Shitet nga: xxxxxcc 14 Shk 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes reshovin me crev vetem pa boc nga austria ne rregull normal qmim 80ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim