shite furra picav me plin dhe dhym

Shitet nga: memet 28 Jan 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes furre e picav me plin dhe rrym puno te dyjat dhe nxemsen me plin e pa perdorer per ma shum info ne tel 044 782 728
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim