shporet smederev mir dhe lir Urgjent

Shitet nga: bekim 09 Dhj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporet smederev mir dhe lir i perdort por ne gjendje te mir shamoti i mir pjek mir viber +37744667086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim