Teknik te Bardh(te perdorura) nga Gjermania

Shitet nga: baki sylejmani 27 Shk 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jeni te interesuar per Teknik te bardh te perdorura
nga Gjermania nga te gjitha firmat Gjermane :Lavatriqe,Ene
larse,Makin Tharse,Frigorifera,Televizora etj....Mundesh te me kontaktosh
Kontakt:viber +491629006959
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim