Blej Lavatriçe Gorenje 543 me Defekt

Shitet nga: Fidan 18 Maj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Kërkoj Lavatriçe Gorenje 543 me defekt dhe jofunksionale. 15 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim