Maqin per terjen e teshave

Shitet nga: Ramadaan Aliuu 16 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Bosch
Modeli: Bosch
Maqin per terjen e teshave e sjellur nga ch. Qmimi mbas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim