Fshis elektrike per lamjen e tepiav

Shitet nga: Ekrem 05 Pri 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Larjen e tepiave , llaminateve , pllakave , kauqev etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim