Japim makinat me qera per thithjen e lageshtis

Shitet nga: xhevat 15 Shk 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
japim maqinat me qera per thithjene lageshtis , mykit, ibercukit si edhe ku ben dem uji.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim