LAVATRIÇE ZVICRRANE

Shitet nga: remzi 04 Dhj 04:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jane ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim