Lavatriqe

Shitet nga: Ridvani 18 Gsh 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqinen e teshav firma Gorenje maqina osht me kazan te vetin punon perfekt osht ne gjendje te rregullt te interesuarit net lajmrohen ne numrin kontaktues ju faliminderit..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim