Lavatriqe

Shitet nga: Aze, 19 Maj 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe e ardhun prej CH vetetm kur ti zin ka defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim