Lavatriqe Beko

Shitet nga: 045646646 29 Mar 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe Beko eshte edhe me i tha(terë) teshat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim