Lavatriqe u shit flm Merrjep

Shitet nga: Whirlpool 11 Sht 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen Whirlpool prodhim i Anglis - me 800 rrotullime per minute, .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim