Lavatriqe

Shitet nga: Rinor 05 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja Gorenje ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim