Lavatriqe

Shitet nga: ruhan 18 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes lavatriqen beko ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim