Lavatriqja

Shitet nga: Beko 15 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja ne gjendje shum te mir teknike dhe estetike marka esht beko 5kg ve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim