Makin per larjen e teshave

Shitet nga: Opell 31 Jan 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Maqine per larjen e teshave po sa ardhte prej ch....
Opel golf passat shtepija troje bmw mercdes ford kombi tttiki citroen fiat tl ...m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim