Makin per rroba dhe en larse

Shitet nga: maqina 21 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet maqin per rroba dhe enlarse ne gjendje te rregullt enlarsja edhe GORENJE e rrobave BEKO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim