Makina per larjen e rrobave

Shitet nga: berat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet makina per larjen e rrobave gorenje
punon ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim