Makine e eneve

Shitet nga: Shqiprim 10 Gsh 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makine e eneve per 60 pjata etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim