Makine enelarese

Shitet nga: Hajriz 05 Nën 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina enelarese firma Gorenje ne gjendje te rregullt shume pake e perdoret makina eshte per montim ne kuzhine mbrenda, punon pa kurfar veretje çmimi 125€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim