Makine per pastrimin e rrobave GORENJE

Shitet nga: Fidan 06 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen per larjen e rrobave krejtesishte ne gjendje te rregullt. Punon shkelqyeshem.

Eshte Gorenje, shih ne foto, eshte poashtu e ruajtur. Arsyeja e vetme pse e shes eshte se e blej makinen qe i pastron dhe e ben tharjen e rrobave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim