Maqin per larjen e rrobave

Shitet nga: luli 28 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqinen per larjen e rrobave ne gjendje te rregullt nga prodhuesi fust e ardhur nga zvicrra 2 vite e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim