Maqin per rroba Beko

Shitet nga: Arditi 07 Pri 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Per veq kazani qe eshte i shpuar maqina nuk ka defekt tjeter ideale per mjeshter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim