Maqinen e lamjes

Shitet nga: Mirvete Sylejmani 03 Jan 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqinen e lamjes te markes Bosch.Te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin 045-642-261 (viber).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim