Shporet Alfa

Shitet nga: shaban 07 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet shporeti alfa ne gjendje te rregullt pjek mir me qmim 170 euro per mashum informata na kontaktoni ne nr e telefoni 044540819
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim