Teknik e bardh nga zvicra

Shitet nga: Flurim 09 Pri 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Teknik e bardhe e ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim