maqin pa perdor

Shitet nga: musa 18 Tet 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes maqinen pa perdor. me garancion 2 vite.. e bler 200 ero mundeni me pa fakturen.edhe garancionin . po i kam dy nuk me duhet..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim