maqin per shtrydhje te rrobave

Shitet nga: enes 22 Sht 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
maqin per shtrrydhje te rrobave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim