urgjent shitet maqine gorenje

Shitet nga: raif 14 Gsh 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet maqina e lamjes e firmes gorenje po thuajse e re,shume pak e perdorur .arsyeja pse shitet eshte sepse i kom dy.pres bleres serioz.mund te na kontaktoni ne nr e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim