Nxemje qendrore ujsjells dhe instalime te rrym

Shitet nga: Dani 15 Mar 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Punoj ne menyre profesionale te gjitha llojet e nxemjes qendrore , nxemje nene dysheme ( boden heizung ) me radiator nxemje me rrym bejm montimin e solarve dhe i lidhim me bojler per uje te ngroht me solare dhe me shporet per nxemje qendrore . Bejm instalimin e ujesjellsit dhe montimin e sanitaris

I kam ne shitje disa pompa qarkulluese per nxemje prej ma te voglave e deri ma te mdhaj kam mpompa qe montohen me fllansha kurse me hollander kam 35 ,25/50 jan Biral marka me e njohur Zvicerane . Grundfost , Willo Qmimet jan te volitshme.Thirrni ne Viber +377 44 250 064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim